KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277213

nr 1727 7213

Nanna Johansson. Signerad, daterad a tergo 2000, Sound-Light. Olja på duk, 60x60, oramad

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:45:04

29/9 20:26:45 1      Vinnande bud
29/9 20:35:07 1      justering av budtak